BETEL.net
"Kto ma uszy do słuchania, niech słucha, co mówi Duch do Kościołów." Ap. 3:6
Regulamin

Wszystkich korzystających z serwisu BETELnet prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem:

  1. Po pierwszym zalogowaniu prosimy o zabezpieczenie swojego konta hasłem wg załączonej instrukcji.
  2. Prosimy o nieudostępnianie swojego loginu i hasła osobom trzecim.
  3. Z zasobów umieszczonych w serwisie BETELnet można korzystać tylko poprzez ich odsłuchiwanie online. Tym samym nie wolno ich w żaden sposób zapisywać na dysk, kopiować ani tym bardziej rozpowszechniać. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy kto ma założone konto, mógł swobodnie korzystać z zasobów.

Pierwsze zalogowanie do wypożyczalni jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższego regulaminu, a niestosowanie się do niego może skutkować zablokowaniem konta.

  • Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego login z danymi do zalogowania zostaną przysłane na wskazany adres e-mail.
  • Adresy e-mail podawane podczas rejestracji będą przez nas wykorzystywane do kontaktowania się użytkownikami serwisu w celach technicznych, administracyjnych lub marketingowych.
  • Ponieważ całe przedsięwzięcie jest technicznie złożone, niekiedy mogą pojawić się niezawinione przez nas problemy z dostępem do serwisu, dlatego prosimy o wyrozumiałość i informowanie nas o takich sytuacjach. Z naszej strony będziemy starali się udzielać wszelkich niezbędnych informacji w zakładce: Informacje techniczne.

 
StartO nasWierzymyKontaktRegulaminPrawa autorskieInformacje techniczne Wsparcie finansoweNOWOŚCIRejestracjaZaloguj się do serwera